23-07-2021

Haskuka sot pret në takim shefin e Zyrës së BE-së, ambasadorin Szunyog

Sot, kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka pret në takim shefin e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, ambasadorin Tomas Szunyog, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Takimi do të zhvillohet në hapësirat e Kuvendit Komunal – “Shtëpisë së Bardhë”).

Referuar njoftimit, takimi do të jetë pa praninë e medieve, të cilat nga kjo ngjarje do të mund të marrin vetëm pamje para takimit dhe atë në oborrin e KK-së. /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Edhe babai i kryetarit të Prizrenit- Daver Haskuka privatizon në vlerë prej 71 mijë eurosh

Asnjë koment

Comments are closed.