27-11-2022

Ish i dashuri milioner i Morena Tarakut, ia vë syrin Tayna-s?!

Nuk iu zgjati shumë, por qe një nga lidhjet më të komentuara të show biz-it shqiptar.

Morena Taraku dhe milioneri iranian Sasha Sobhani tashmë janë beqar, por duket se këtij të fundit i pëlqejnë shqiptaret.

Sasha së fundmi ia ka vënë syrin reperes kosovare, Tayna-s.

Është vet artistja ajo që ka postuar një instastory, ku tregon se ish-i i Morenës po e dëgjon dhe po e shikon klipin e saj në telefon./zeri.info

Image

Asnjë koment

Comments are closed.