29-11-2022

Moti për katër ditë

Sot do të mbajë mot kryesisht me vranësira të cilat do të kalojnë në reshje shiu të intensitetit të ulët.Pasdite vende-vende me riga lokale shiu.

10 dhe 11 shtator – Ditën e hënë mot pjesërisht i vranët, por me intervale më të gjata me diell. Të martën mot me vranësira dhe intervale me diell.

12 shtator – Mot kryesisht me diell.

Temperaturat e ajrit, do të luhaten rreth vlerave mesatare. Minimalet nga 10C deri në 13C, e maksimalet nga 23C deri në 26C.

Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga krahu verior 2-6m/s..

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje graduale mbi vlera normale, përcjell Telegrafi.

Asnjë koment

Comments are closed.