04-06-2020

Kanos bashkëshorten, arrestohet prizrenasi

Një person është arrestuar për shkak të kanosjes së gruas së tij, transmeton GazetaePrizrenit.net.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në Prizren, ndërsa i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi ka kanosur dhe sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.