28-05-2024

‘Ke marrë hijen e nuses’, Arbana shfaqet për herë të parë pas dasmës

Të shtunën Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Toskana, Itali. Ceremonia u zhvillua në privatësi dhe Arbana ende nuk ka postuar foto nuse, por një foto pas dasmës nuk e ka kursyer për ndjekësit e saj.

Moderatorja shfaqet duke pozuar, e veshur me një fustan me lule dhe duket shumë elegante.

Mirëpo në komente të gjithë e kanë komplimentuar duke u shprehur se ka marrë hijen e nuses.

“Fiks si nusja diten e Hene pas dasmes qenke veshur”, i shkruan një komentuese. “Paske marr hijen si nuset dikur diten e hene”, i shkruan një tjetër e komentet kanë vazhduar me mijëra.

Asnjë koment

Comments are closed.