25-06-2024

Këngëtari i ri prizrenas, Renato Sakica në prag të 28 Nëntorit publikon video-klipin “Ti Kosovë je Dardani”

Këngëtari i ri nga Prizreni, Renato Sakica ka lansuar projektin e ri muzikor në kuadër të fetës kombëtare të 28 Nëntorit.

Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku, ndërsa vazhdimisht po rritet numri i shikimeve dhe pëlqimeve në rrjete sociale.

Renato ka premtuar se nuk do të ndalet dhe se ka projekte të tjera, të cilat është optimist t’i realizoj me sukses në të ardhmen. /Gazeta e Prizrenit/

Asnjë koment

Comments are closed.