19-04-2024

Këta janë gjyqtarët për javën e 24-t në Superligë , Liria luan në Prizren

Ndeshje tejet interesante na presin në xhiron e 24-t të Superligës në futboll, e cila luhet këtë fundjavë.

Tri ndeshje janë në program për t’u zhvilluar të shtunën, kurse dy të tjera të dielën.Këtë xhiro spikatin përballjet Drita – Prishtina dhe Ballkani – Malisheva.

Pas tërheqjes së shortit nga Federata e Futbollit e Kosovës (FFK), janë mësuar edhe delegimet e gjyqtarëve për ndeshjet e kësaj fundjave.

Në Prizren në ndeshjen Liria – Feronikeli, gjyqtar kryesor do të jetë Genc Nuza.

Gjyqtarët e caktuar për javën e 24-t në Superligë:

Mund të jetë një imazh i 12 persona dhe teksti

Mund të jetë një imazh i 6 persona, persona që luajnë futboll dhe teksti

/GE

Asnjë koment

Comments are closed.