24-01-2021

Këta pritet të jenë kandidatët e AAK-së për deputetë nga Prizreni

Sipas burimeve nga AAK-së, ky subjekt në listën zgjedhore do të ketë tre kandidatë për deputetë nga Prizreni,  raporton Gazeta e Prizrenit.

Në zgjedhjet e 14 shkurtit pjesë e garës për Kuvendin e Kosovës nga ky subjekt pritet të jenë: Bajram Kastrati (zv.ministër),  Shqipe Kastrati dhe Besnik Krasniqi.  /GazetaePrizrenit.com

Asnjë koment

Comments are closed.