14-04-2024

Kthehet në shtëpi prizrenasi që u raportua i zhdukur nga bashkëshortja

Së fundmi në një familje nga Prizren, ku një 48-vjeçar ishte larguar nga shtëpia dhe nuk dihej asgjë për vendndodhjen e tij.

Burimet brenda Prokurorisë kanë bërë me dije se personi është gjetur dhe tashmë është rikthyer në shtëpinë e saj pasi fillimisht ishte raportuar si i zhdukur nga gruaja e tij.

Gazeta Sinjali mëson se gruaja e tij ka njoftuar Policinë dhe ka bërë me dije se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe nuk dyshojnë se është abuzuar.

Lidhur me rastin, është vënë në dijeni edhe Prokurori i Shtetit.

Lexo edhe:

Shaqir Totaj – kryetari i Prizrenit që punësoi më së shumti familjarë

Asnjë koment

Comments are closed.