27-09-2021

Liria kryen testet për Covid 19

KF Liria (ekipi i parë) dhe ekipi i femrave kanë kryer teste për Covid 19.

Lajmi i mirë është se të gjithë futbollistët si dhe stafi teknik e administrata bashkë me ekipin e femrave, kanë rezultuar negative.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit në vendet e fundit në Kosovë për Kulturë, Rini e Sport (Dokument)

Asnjë koment

Comments are closed.