22-07-2024

Luana ‘bombardon’ rrjetin, tregon të pasmet super seksi dhe dukjen si brune (foto)

Së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca së fundmi ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga bionde në brune, shkruan lajmi.net

Kështu, Vjollca ndau një fotografi të nxehtë me ndjekësit e cila shfaq të pasmet bombastike, ku thjesht nuk lë vend as për imagjinatë.

“BRUNE L”, ka shkruar ajo.

Image

Asnjë koment

Comments are closed.