14-04-2024

Mashtroi duke përfituar një kamionetë, arrestohet

Në Prizren është arrestuar një person (shqiptar), për shkak të mashtrimit.

Sipas policisë, i dyshuari ka përvetësuar një kamionetë.

“Kamioneta është gjetur në një sallon të automjeteve dhe me vendim të prokurorit është  sekuestruar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.