17-04-2024

S’ka hajgare me Policinë e Kosovës, shikoni se si ua largon serbëve kamionin nga rruga (VIDEO)

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka arrestuar një numër të madh të policëve serbë të dyshuar në përfshirje në krim të organizuar dhe kontrabandë.

Pas këtyre arrestimeve, serbë lokal kanë bllokuar rrugët në veri të vendit.

Mirëpo, Njësia Speciale e Kosovës kësaj radhe nuk ka lejuar këto lojëra të fëlliqura  të serbëve ndaj shtetit tonë.

Shikoni pamjet e siguruara, momenti kur forcat policore largojnë një kamion:

Asnjë koment

Comments are closed.