21-05-2024

Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

1 mijë e 265 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Policia ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 15 aksidente me të lënduar dhe 36 me dëme materiale.

Ndryshe, gjatë kësaj periudhe janë arrëstuar 10 persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

statistika

Asnjë koment

Comments are closed.