13-07-2024

Mbi 4 milionë klikime për 48 orë, Bebe Rexha e lumtur për “I’m A Mess” (video)

Bebe Rexha i është gëzuar suksesit të hershëm që ka shënuar kënga e saj e re “I’m A Mess”.

48 orë më parë ajo kishte publikuar videoklipin e “I’m A Mass”, dhe është klikuar mbi 4 milionë herë në YouTube, dhe kjo e ka gëzuar këngëtaren shqiptare, transmeton Koha.net.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka shkruar se, “videoklipi i ‘I’m A Mess’ mori 4 milionë klikimë në 48 orë. Faleminderit. Lëreni një koment dhe do iu përgjigjem disa prej tyre”.

 

Asnjë koment

Comments are closed.