19-06-2024

Mjet shpërthyes skaj autostradës në Malishevë, KFOR-i, FSK dhe Policia në vendin e ngjarjes!

Në orët e vona të mbrëmjes, në Malishevë, një banorë ka raportuar për një mjet shpërthyer për skaj autostradës “Ibrahim Rugova”, në zonën e Malishevës.

Njësitet e FSK-së dhe Policia e Kosovës si dhe KFOR-i amerikan kanë dal në vendin e ngjarjes.

 

Aty është bërë shpërthimi i mjetit në mënyrë të kontrolluar.

 

Indeksonline ka sjellë disa pamje:

Asnjë koment

Comments are closed.