17-06-2024

Modric i bie pishman, nuk do të largohet

Luca Modric duket se i ka rënë pishman, ai u shpreh se nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi, edhe pse muaj më parë ka njoftuar se nuk do ta vazhdojë kontratën.

Sipas asaj që raporton Fabrizio Romano, mesfushori kroat ka informuar klubin për dëshirën e tij për të qëndruar.

Ylli kroat gjithashtu ka refuzuar dy propozime të mëdha, pasi ende shpreson të nënshkruajë marrëveshje të re te Reali.

Ndërkaq, e ardhmja e yllit kroat në ekip varet nga klubi dhe do të vendoset në ditët e ardhshme./GSP

Asnjë koment

Comments are closed.