14-04-2024

“Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova”

Festa e Granit Xhakës, Xherdan Shaqirit dhe shokëve të tyre të Zvicra nuk u mbyll vetëm në fushën e lojës e në dhomat e zhveshjes në Rusi.

Granti Xhaka ka vazhduar edhe më tej në “Instagram”.

Lojtari, i cili realizoi një super gol, atë të barazimit ndaj Serbisë, ka shkruar në “Instagram”: “Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova”.

Asnjë koment

Comments are closed.