15-06-2024

Moti gjatë dy ditëve

Parashikimi për datat 20-21 dhjetor:

20.12.2019 – Në mëngjes ftohtë dhe me ngrica, në ultësira mjegull. Paradite dhe gjatë ditës kryesisht me vranësira, me mundësi për riga lokale shiu. Në mbrëmje pjesërisht vranët. Erë e lehtë dhe mesatare nga juglindja 1-6m/s. Indeksi UV: 1.

21.12.2019 – Mot i butë. Paradite pjesërisht vranët. Gjatë ditës dhe në mbrëmje kryesisht vranët, vende-vende me riga lokale shiu. Në vise malore mbi 2000m reshje të dobëta bore. Erë mesatare dhe e fuqishme nga jugperëndimi 4-16m/s. Indeksi UV: 1.

Asnjë koment

Comments are closed.