20-05-2024

Moti sot

Për sot, meteorologët parashikojnë mot të paqëndrueshëm.

Pritet mot me diell dhe reshje lokale dhe të izoluara shiu.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-12gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë celsius.

Asnjë koment

Comments are closed.