05-12-2020

Nasim Haradinaj publikon pamjet kur u sollën dhe kur u konfiskuan 4 mijë dosjet (VIDEO)

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka publikuar pamjet nga kamerat e zyrave të OVL UÇK-së.

Haradinaj tha se nga aty shihet personi kur i solli 4 mijë dosjet që dyshohet se kanë të bëjnë me luftën e fundit në Kosovës.

Në pamjen e dytë ai sjell momentin kur dosjet u morën nga hetuesit e Dhomave të Specializuara të Gjykatës Speciale.

Linku i plotë i pamjeve:

Asnjë koment

Comments are closed.