Nëna e Ritës në bikini për kampanjën që mbështeten gratë me kancer gjiri

Vera Ora mbështet çdo kampanjë për gratë e prekura nga kanceri i gjirit.
Ajo së fundi ka mbështetur kampanjën e “Amoena Company”, në bashkëpunim me dizejneren Melissa Odabash dhe organizatën “Future Dreams Charity”, shkruan lajmi.net.

Nëna e këngëtares së njohur, Rita Ora, pozoi në bikini në kuadër të kësaj kampanje sensibilizuese.

“Faleminderit që keni bërë të realizohen ëndrrat tona”, ka shkruar ndër të tjera Vera Ora.

Kujtojmë që Vera Ora vite më parë ka qenë e prekur pikërisht nga kjo sëmundje, të cilën e ka mposhtur me sukses. /Lajmi.net/