22-10-2020

Ngjarjet e paralajmëruara për sot në Prizren

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të merr pjesë në aktivitetin e organizuar për nder të “Ditës së Pastrimit të Botës” dhe “Ditës pa Makina” të organizuar nga Drejtoria e Shërbimeve Publike. (Pikënisja do të jetë rruga në afërsi të urës që ndodhet përballë objektit Administratës Komunale). /GazetaePrizrenit. net

Lexo edhe:

Prizreni me performancë të dobët për Arsimin parauniversitar (Dokument)

Asnjë koment

Comments are closed.