14-04-2024

Një 4 vjeçar shkelet me veturë në Prizren

Në Prizren, dje një 4 vjeçar boshnjak i Kosovës, ka pësuar lëndime të rënda,  pasi rreth orës 18:00, është goditur nga një veturë të cilën e drejtonte e dyshuara femër, boshnjake e Kosovës.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të rënda.

Asnjë koment

Comments are closed.