02-07-2022

Një femër arrestohet për  trafikim me njerëz në Prizren

Një femër është arrestuar në Prizren lidhur me një rast të trafikimit me njerëz.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Wiliam Voker”, transmeton ‘GazetaePrizrenit.net’.

“Lidhur me rastin është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare dhe e njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.