15-04-2024

Një i lënduar në Malishevë nga rrëshqitja e dheut

Në rrugën “Skënderbeu” në Komunën e Malishevës është raportuar se viktima i gjinisë mashkullore, derisa po hapte një kanal, ka pasur rrëshqitje të dheut me ç’rast viktima ka pësuar lëndim trupor.

Sipas Policisë, viktima është jashtë rrezikut për jetën ku pas marrjes së tretmanit mjekësor në QM-Malishevë, është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Rastit i janë përgjigjur njësitë relevante policore si dhe Inspektori i Punës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje rreth orës 17.

Asnjë koment

Comments are closed.