29-09-2022

Një i therur me thikë në Prizren

Një person është therur me thikë më rr. “Ismet Jashari” në Prizren.

Policia ka raportuar se për shkak të kësaj viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

Policia nuk ka njoftuar identitetin e të imlikuarve dhe as për shkaqet e incidentit./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.