23-04-2024

Pamjet nga aksidenti i tmerrshëm në Shqipëri – Dy kosovarë në rrezik për jetë (foto)

Dy personat që ndodheshin në motor vinin nga Kosova.

Sipas të dhënave paraprake, të dy janë lënduar nga aksidenti dhe janë shtruar në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Asnjë koment

Comments are closed.