20-10-2020

Paraqitet si polic, por në stacionin e Prizrenit fyen policët e vërtetë

Paraqitet si polic, por zbulohet dhe arrestohet nga policia në Prizren.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti fillimisht është prezantuar si zyrtar policor në rroba civile, e me pas në Stacion policor ka fyer e penguar zyrtarët tjerë policor”, thuhet në raportin e PK-së.

Lexo edhe:

Ngritet Kallëzim Penal ndaj Beni Kizollit, drejtorit të Mytaher Haskukës (dok)

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.