03-12-2022

Parashikimi i motit për fundjavë

Sot do mbajë mot i freskët e pjesërisht i vranët, me mundësi për riga lokale shiu. Nga e diela vransirat shpërndahen, e do të ketë intervale më të gjata me diell, derisa në fillim të javës së ardhshme mund të mbajë edhe mot më i nxehtë.

Cilësia e ajrit do të jetë kryesisht në vlera të pranueshme dhe të mira.Indeksi i rrezeve ultraviolete do të jetë në vlera shumë të larta ditëve me më shumë kthjellime, prandaj edhe rekomandohet që t’i ikim ekspozimit më të gjatë në diell orëve të mesditës.

Sot – Pjesërisht vranët e më freskët, me mundësi për riga lokale shiu orëve të pasdites.

19.06 – Kryesisht me diell dhe më ngrohtë.

Lexo edhe:

A ka deklarata të rrejshme nga aplikantët për drejtorë e zv/drejtorë shkollash në Prizren?

 

Asnjë koment

Comments are closed.