22-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e enjte )

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell, me përjashtim për në orët e mëngjesit ku mund të ketë mjegull nëpër lugina dhe ultësira. Po ashtu, mëngjesi do të jetë mjaft i ftohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C.

Asnjë koment

Comments are closed.