28-03-2023

Parashikimi i motit për të hënën

Për të hënën parashihet mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë orëve të pasditës do të dendësohen.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 17-20°C.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, sidomos në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-42 km/h!, njofton  Meteo Kosova, percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.