04-12-2020

Parashikimi i motit për të martën

Fushat anticiklonike që kanë depërtuar mbi rajonin tonë vazhdojnë të kushtëzojnë mot stabil dhe me diell edhe në ditët në vijim.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë në mëngjes do të jetë ftohtë, në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë dhe ngrica të lehta.

Lexo Edhe:

Këto janë lokalitetet e rajonit të Prizrenit prej nga janë rastet e reja me Covid

Ditën kthjellët dhe me diell.

Temperaturat në vise të ulëta 0C deri 16C, e në vise malore 0C deri 10C.

Era do të fryj e lehtë nga krahu verior 1-4m/s. Indeksi UV: 3.

Asnjë koment

Comments are closed.