22-07-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën ( 20.03.)

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Acar në orët e mëngjesit.

Temperaturat do të pësojnë ulje të ndjeshme në vlerat minimale, të cilat do të lëvizin prej – 4 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 13°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.