14-04-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën ( 21.02 )

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku pritet lokalisht të ketë edhe reshje të pakta shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 13°C./ MK

Asnjë koment

Comments are closed.