23-04-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 15.03 )

Për të premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu. Vranësirat më të shtuara parashihet të jenë në Rrafshin e Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 17°C./

Asnjë koment

Comments are closed.