Për Leonorën vitet janë numra, publikohen fotografitë që mahnit me bukurinë!

E cilësuar si ndër këngëtaret më të bukura shqiptare, për Leonora Jakupin vitet janë vetëm numra, shkruan “Zëri.info”.

Edhe pse afër të 40-ve dhe me një karrierë të gjatë në skenën muzikore, Leonora vazhdon të duket plotë sharmë, stil dhe shumë tërheqëse me bukurinë e saj.

Në fotografit e fundit të postuara në llogarinë e saj në Instagram, Lenora duket mahnitëse.

Këngëtarja nga Drenica ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor. Image

Image

Image