19-06-2024

Përfundon takimi Kurti-Mustafa, s’ka marrëveshje!

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të LDK-së Isa Mustafa dhe atij të VV-së Albin Kurti.

Zëdhënësi për media i LDK-së Besian Mustafa ka deklaruar se janë dakorduar për tu takuar sërish nesër por pa dhënë më shumë detaje se çfarë është biseduar në takim.

“Jemi dakorduar që të ketë dhe nesër një takim, për orën e saktë ju njoftojmë nesër paradite” ka thënë shkurt Mustafa raporton Gazeta Blic.

Asnjë koment

Comments are closed.