10-06-2023

Pishinat në Prizren po bëhen gati për hapje të sezonit më 1 qershor (VIDEO)

Pishinat në Prizren kanë filluar përgaditjet për hapjen e sezonit të ri veror, i cili pritet të filloj nga data 1 qershor.

Kështu thotë edhe pronari i pishinës “Gold” në Prizren dhe ai i pishinës “Univers” në Vërmicë.

Kronika nga Klan Kosova:

Asnjë koment

Comments are closed.