23-07-2021

Policia jep detaje rreth therjes me thikë që ndodhi në Prizren

Policia ka dhënë detaje rreth rastit të mbrëmshëm, ku një person u ther me thikë tek “Shtëpia e Bardhë” në Prizren.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Lexo edhe:

Therje me thikë para “Shtëpisë së Bardhë” në Prizren (Video)

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti dyshohet se ka goditur me thikë viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar në spitalin rajonal për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje si dhe i është konfiskuar një thikë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast./GazetaePrizrenit.net/

Lexo edhe:

Haskuka tallet me kuvendaren e VV-së që denoncon keqpërdorime, i thotë shko në Prokurori!

Asnjë koment

Comments are closed.