09-08-2022

Prizren: Arrestohet për publikimin e fotove të një femre

Një person është arrestuar pasi ka publikuar foto të një femre në Prizren.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje./koha.net/

Asnjë koment

Comments are closed.