10-06-2023

Prizren: Dy persona lëndohen në një aksident trafiku

Dy persona, një drejtues i motoçikletës dhe pasagjeri i tij janë lënduar në Prizren, në një aksident trafiku, raporton Gazeta e Prizrenit.

Referuar njoftimit nga Policia, rasti ka ndodhur dje pasdite në rrugën “Wesli Clark”,

“Ka ndodhë një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë motoçikletë dhe një automjete i udhëtarëve me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjeri i tij”, thuhet në raportin e PK-së.

Të lënduarit pas tretmanit mjekësor janë liruar.

Asnjë koment

Comments are closed.