16-04-2021

Prizren: Hidhërohet me gruan, tenton t’ia marrë foshnjën

Një prizrenas ka tentuar t’ia marrë gruas së tij foshnjën 6 muajshe dhe të largohet nga shtëpia.

Referuar policisë i dyshuari është arrestuar.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti nuk ka raporte të mira me bashkëshorten e tij dhe ka dashur ti marrë fëmiun gjashtë muajsh pasi nuk dëshiron të jetoj më me të. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Lexo Edhe:

Kuvendi i Prizrenit edhe sot pritet ta shqyrtojë miratimin e Propozim-buxhetin për vitin 2021

Asnjë koment

Comments are closed.