16-09-2021

Prizren: Vëllezërit rrahen mes vete

Në Prizre janë rrahur mes vete tre vëllezër.

Rasti ka ndodhur dje ndërsa nuk njodothet shkaku i konfliktit.

“Prizren, 01.09.2021 – 20:40. Është raportuar se tre vëllezër meshkuj kosovar kanë pasur një mosmarrëveshje mes vete dhe kanë pësuar lëndime trupore. Njëri prej tyre është ndalur në stacion policor pasi ishte i dehur ndërsa dy të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt”.

Asnjë koment

Comments are closed.