27-11-2022

Rita Ora s’ndalet, tani shfaqet topless!

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora së fundmi po promovon kampanja dhe reklama të ndryshme në të cilat është ajo protagoniste kryesore, shkruan “Zëri.info”.

28-vjeçarja nga Prishtina, shpesh herë nuk ka hezituar që po ashtu të shfaqet provokative derisa ka hequr të gjitha rrobat.

Rita së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram’ ka shpërndarë disa fotografi në të cilat shfaqet topless.

Në tri fotografitë bardh e zi, bukuroshja shqiptare duket mjaftë joshëse duke vë në pahë edhe tatuazhet e shumta që i ka në trupin e saj.

Kujtojmë se ‘Girls’, mbetet projekti i fundit i lansuar nga ajo ku tashmë po vazhdon turin e saj të koncerteve anembanë botës. /Zëri

Nuk ndalet Rita Ora, tani shfaqet topless!
Image
Image

Asnjë koment

Comments are closed.