30-05-2024

Shaqiri i prezanton këpucët e reja, vendos prap tre flamuj në to

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri është parë mjaftë shpesh që në këpcuët e tij e mban flamurin e Kosovës dhe atë të Zvicrës.

Kurse në këpucët e tij të reja, shihet që janë tre flamuj, ai i Kosovës, Zvicrës por edhe flamuri kombëtar, shkruan IndeksOnline.

Po ashtu futbollisti i Liverpoolit më parë ka treguar se flamujt i vendos për të mos e harruar se nga vjen dhe po ashtu për të treguar që është falenderues ndaj këtyre shteteve.

Aktualisht Shaqiri është i lënduar mirëpo pritet që të rikthehet së shpejti te skuadra e Liverpoolit.

Mos i humb

Asnjë koment

Comments are closed.