14-07-2024

Shiu i natës përmbyt gjysmën e Suharekës (video)

Në disa lagje dhe fshatra te Suharekës, dëmet materiale  sipas banorëve janë të konsiderueshme.

Kryetarit i komunës, Bali Muharemaj ka premtuar ndihmë, njofton Klan Kosova.

Asnjë koment

Comments are closed.