03-10-2022

Shtetasi i Shqipërisë kapet pa asnjë dokument në Prizren

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Prizren, pasi nuk posedonte asnjë dokumentacion.

Policia raportoi se gjatë një kontrolli dhe legjitimi në rrugën “Adem Jashari”, ka hasur në një të dyshuar pa dokumente dhe për këtë akuzohet për kalim ilegal të kufirit.

Pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.