19-09-2021

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

10:00 -Mbahet Simpoziumi Shkencor “Vlera dhe ardhmëri të hardhisë dhe verës Vranç”. (Departamenti Vreshtarisë dhe Verëtarisë, rr. “Xhelal Hajta – Toni” në Rahovec)

 

10:30 -Në selinë e Kuvendit Komunal të Prizrenit, të njohur si “Shtëpia e Bardhë” do të nënshkruhet memorandum me AMC.

11:00 -Testimi i e-kioskut në administratën Komunale nga Kryetari, Mytaher Haskuka.

Asnjë koment

Comments are closed.