27-11-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Bëhet shpërndarja e moto-kultivatorëve dhe mjeteve të imëta bujqësore,  për fermerët përfitues nga Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural. Merr pjesë edhe kryetari i Komunës, Mytaher Haskuka. (Parkingu komunal prapa “Shtëpisë së Bardhë” në Prizren).

Ora 12:00
Shoqëria civile në Prizren, do të protestojë në sheshin  “Shatërvan” kundër dhunës në familje dhe ndaj grave./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.